Сергей Притула «убивал» сломанную ногу на работе

Ведущий Нового канала рассказал о чрезмерных нагрузках на организм на съемках «СуперИнтуиции»

Оптимист Сергей Притула никогда не жалуется на издержки своей профессии. Многочасовую работу в кадре он всегда выносит стойко. Даже травма (в конце июня Сергей сломал ногу, – прим.ред.) не смогла выбить трудоголика Нового канала из рабочей колеи.

– Після того, як я зламав ногу, ми знайшли варіанти, як все-таки знімати програми. 18 епізодів «Вар’яти-шоу» в серпні я відзняв, сидячи на столі або на барному стільці, теліпаючи ніжками. Всі випуски «Страстей за Ревізором» я сидів на високому стільці, а поряд зі мною була стієчка, – вспоминает Сергей.

Тина Кароль отказалась лезть в ящик к мужчине

На съемках «СуперИнтуиции» ведущему впервые после «поломки» пришлось провести на ногах много часов подряд.

– Я відклав милиці, але нога ще добре не розроблена, і я кульгаю, – рассказал за кулисами шоу ведущий. – Останні місяці життя вийшло так, що ліва нога була слабо задіяна, а права через це була в гіпертонусі. І чотири з половиною години зйомок однієї програми вистояти було досить складно: ліва нога «убивається», бо вона слабенька, а права «убивається» бо на неї надмірні навантаження. Я, відверто, дискомфортно почувався в цьому плані. Але радий, що це жодним чином не відбилося на якості роботи в кадрі.

«Миссис и мистер Тролль»: Притула отреагировал на их с Никитюк новое прозвище

И это правда. Все съемочные дни Сергей не только вел шоу «на полных оборотах», но и успевал пускать «солнечные зайчики» симпатичным участницам. А что? Трудности работы не способны «сломать» харизму такого симпатичного ведущего.

Премьера «СуперИнтуиции» – 26 февраля в 19:00 на Новом канале.